25
мамыр
2026
25 мамыр- «Соңғы қоңырау» /25 мая- «Последний звонок»
25 мамыр күні гимназиямызда 11-сынып түлектеріне арналған «Соңғы қоңырау» мерекесіне орай салтанатты жиын өтті. Бұл күн оқушылар, ұстаздар және ата-аналар үшін ерекше де толқынысқа толы сәт болды.
Мерекелік іс-шара қуаныш, ризашылық және қимастық сезімдерге толы атмосферада өтті. Түлектерге гимназия әкімшілігі, мұғалімдер, ата-аналар мен құрметті қонақтар тарапынан жүрекжарды құттықтаулар мен ақ тілектер айтылды. Осы күні оқушылар мектептегі жарқын сәттерін еске алып, білім мен тәрбие берген ұстаздарына қолдауы мен қамқорлығы үшін алғыстарын білдірді.
_______________________________________________________________________________________________________________
25 мая в нашей гимназии состоялась торжественная линейка, посвящённая празднику «Последнего звонка» для выпускников 11-х классов. Этот день стал особенным и волнительным событием для учащихся, педагогов и родителей.
Праздничное мероприятие прошло в атмосфере радости, благодарности и светлой грусти. Для выпускников прозвучали тёплые слова поздравлений и напутствий от администрации гимназии, учителей, родителей и почётных гостей. В этот день ребята вспоминали яркие школьные моменты, благодарили своих наставников за знания, поддержку и заботу.



Мерекелік іс-шара қуаныш, ризашылық және қимастық сезімдерге толы атмосферада өтті. Түлектерге гимназия әкімшілігі, мұғалімдер, ата-аналар мен құрметті қонақтар тарапынан жүрекжарды құттықтаулар мен ақ тілектер айтылды. Осы күні оқушылар мектептегі жарқын сәттерін еске алып, білім мен тәрбие берген ұстаздарына қолдауы мен қамқорлығы үшін алғыстарын білдірді.
_______________________________________________________________________________________________________________
25 мая в нашей гимназии состоялась торжественная линейка, посвящённая празднику «Последнего звонка» для выпускников 11-х классов. Этот день стал особенным и волнительным событием для учащихся, педагогов и родителей.
Праздничное мероприятие прошло в атмосфере радости, благодарности и светлой грусти. Для выпускников прозвучали тёплые слова поздравлений и напутствий от администрации гимназии, учителей, родителей и почётных гостей. В этот день ребята вспоминали яркие школьные моменты, благодарили своих наставников за знания, поддержку и заботу.


